X3 - do schodów prostych

  1. Galeria zdjęć
  2. Pliki do pobrania
X3

Platforma przychodowa X3 została zaprojektowana z myślą o pokonywaniu jednego biegu schodów po torze prostym w sposób bezpieczny i praktyczny przez osoby z ograniczoną możliwością poruszania się.

X3 może być instalowana po prawej lub lewej stronie schodów. Tor jezdny platformy montowany jest bezpośrednio na ścianie lub na słupkach mocowanych do stopni schodów. Przy braku miejsca w obszarze dolnego przystanku do najazdu na wprost na platformę, X3 można wykonać z najazdem bocznym.

Platformę X3 montuje się w ciągu jednego dnia.

X3 – uniwersalna platforma przychodowa z prostoliniowym torem jazdy.


Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Kontakt

W standardowym wykonaniu stalowa obudowa X3 malowana jest w kolorze RAL 7030, poręcze bezpieczeństwa wykonane są ze stali nierdzewnej a rampy najazdowe wykonane z aluminium pomalowane są w kolorze obudowy.

Platforma X3 jest łatwa w obsłudze i bardzo bezpieczna w eksploatacji dzięki wielu systemom zabezpieczającym spełniających wymogi dyrektywy maszynowej 2006/42/WE i normy EN 81-40.

Na życzenie klienta istnieje możliwość zastosowania wielu opcji dodatkowych jak np. system łączności bezpośredniej z serwisem, automatycznie składany podest, specjalne wymiary, składane siedzisko.

Galeria zdjęć

X3 PARAMETRY TECHNICZNE


Wymiary podestu platformy: 800 x 900 mm (szer. x dł.)
800 x 1050 mm (szer. x dł.)
800 x 1220 mm (szer. x dł.
Udźwig: 250 kg
Prędkość jazdy: 0,10 m/s
Ilość przystanków: 2
Sposób składania i rozkładania podestu platformy: ręczny lub automatyczny
Najazd na podest platformy na poziomie dolnego przystanku: najazd na wprost lub najazd boczny
Rodzaj napędu: przekładnia zębata wzdłuż aluminiowej prowadnicy
Zasilanie: 230 VAC, 10A, 3x1,5mm 2 , sterowanie 24V
Tor jazdy platformy: tor jazdy prostoliniowy, szyna aluminiowa mocowana bezpośrednio do ściany lub słupków podporowych mocowanych do stopni schodów
Bezpieczeństwo: X3 wyposażony jest w poręcze bezpieczeństwa i klapki najazdowe otwierane i zamykane tylko na poziomach przystanków od strony wjazdu i wyjazdu, sygnał alarmowy w przycisku „STOP”, systemy zabezpieczające przed zgnieceniem, czujniki przeciążenia platformy, ręczny zjazd awaryjny, świetlną listwę sygnalizacyjną w trakcie jazdy, ogranicznik prędkości z układem chwytnym zabezpieczający przed nadmierną prędkością jazdy w dół,
Standard wykonania: obudowa platformy stalowa w kolorze RAL 7030, poręcze bezpieczeństwa wykonane ze stali nierdzewnej, klapki najazdowe z aluminium, malowane w kolorze obudowy platformy, panel z przyciskami sterowymi wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym
Przepisy: CE, platforma wytworzona zgodnie z dyrektywami UE- 2006/42/WE (Dyrektywa Maszynowa), 2004/1008/WE (Dyrektywa Kompatybilności Elektromagnetycznej), 2006/95/WE (Dyrektywa Niskonapięciowa) oraz normy zharmonizowanej z Dyrektywą Maszynową EN81- 40 (Dźwigi schodowe oraz podesty pochyłe do transportu osób z ograniczoną możliwością poruszania się)
UWAGA : Wolna przestrzeń przed wjazdem na platformę na poziomach podestów przystanków powinna wynosić 1500 mm.

Contattaci

Poszukują Państwo właściwego rozwiązania?

Zapraszamy do kontaktu z nami

KONTAKT

Progettisti

Planują Państwo instalację urządzenia

Oferujemy pakiet danych projektowych

KONTAKT