Model 1000 jest wykonany z wytrzymałych materiałów i dlatego może być instalowany na większości zewnętrznych schodów.

Niezależnie od tego czy poszukujesz dostępu do domu, czy ulubionej przestrzeni na zewnątrz, takiej jak taras, ogród lub basen, krzesełko schodowe 1000 jest idealnym wyborem.

Zewnętrzne krzesełko 1000 ze smukłą i dyskretną szyną z anodowanego aluminium, zapewnia elegancki i stylowy wygląd, jednocześnie maksymalizując przestrzeń dla innych użytkowników schodów.

Siedzisko, podnóżek i podłokietniki są składne i nie przeszkadzają na schodach, kiedy krzesełko jest nieużywane. Urządzenie jest także wyposażone w pokrowiec, który chroni je w pozycji parkowania.


  • Zewnętrzne krzesełko schodowe 1000 można dopasować do wielu podobnych funkcji, jak w modelu wewnętrznym, takich jak regulowana wysokość i szerokość siedziska.
  • Wyłącznik z blokadą urządzenia jest zawsze elementem wyposażenia, aby zapewnić dostęp do krzesełka tylko dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dzięki szerokiej gamie funkcji i opcji umożliwiających personalizację krzesełka schodowego, 1000 zapewnia eleganckie i stylowe usuwanie barier architektonicznych.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

Kontakt

Krzesełko 1000 posiada smukną, aluminiową szynę. Bez widocznych elementów konstrukcyjnych (jak np. przekładnia) 1000 oferuje pełną estetykę i minimalne wymagania przestrzenne na klatce schodowej, aby zapewnić innym użytkownikom możliwość bezpiecznego i wygodnego korzystania z klatki schodowej.

Model 1000 jest także wyposażony w składany podnóżek, siedzisko i podłokietniki dla zmaksymalizowania wolnej przestrzeni na schodach dla innych użytkowników.

Uniwersalna i trwała konstrukcja krzesełka 1000 umożliwia rozbudowanie urządzenia o kilka dodatkowych pakietów, np. pakiet dla usług komercyjnych lub przemysłu ciężkiego.

Galeria zdjęć

Główne parametry techniczne


Możliwość instalacji Wewnątrz i na zewnątrz
Zasilanie (Gniazdko) 230V, 50Hz, 0,36kW
Napięcie sterowania 24 V
Udźwig 137 kg
Prędkość jazdy 0,12 m/s
Kolor toru jezdnego 3 warianty do wyboru
Kolor siedziska 6 wariantów do wyboru
Opcjonalny kolor Za dopłatą

Contattaci

Poszukują Państwo właściwego rozwiązania?

Zapraszamy do kontaktu z nami

KONTAKT

Progettisti

Planują Państwo instalację urządzenia

Oferujemy pakiet danych projektowych

KONTAKT